*
Byłeś znudzonym księciem z bajki
Znużonym ciszą i milczeniem
Pozostawiłeś słów pułapki
Wabiąc urodę ich i lśnieniem
W ciemności tkwiąc przez lata całe
Zamurowana w smutku wieży
Dałam się schwytać w szepty białe
Zaczęłam twoim czarom wierzyć.
Bajka się przędła jednostajnie
Aż się to nudne stało z czasem
I już nie było mi tak ładnie
Złoto zmieniło się znów w piasek.
Nową zabawkę czas pokazał
Oczy twe, książę biegną ku niej
Zostałam znowu w wieży sama
I swojej bajki nie rozumiem!...
autor nieznany
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miłość. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miłość. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 8 maja 2016
czwartek, 21 kwietnia 2016
♥..i ja kocham Cię!
ON
- Amadeusz:
♥
zachęcony Tobą
w okno spoglądam
wypatruje drogi
czy Veroni stuka, puka?
zachęcony Tobą
muzykę włączyłem
nutki na klawisze wrzucam
piszę wiersz króciutki
jak bardzo Cię kocham
i jak bardzo tęsknie
chociaż jesień zimna
z kwiatami pobiegnę
ucałuję dłonie
ucałuję usta
moją Ukochaną do Serca,..
ach, jakaś Ty Veronisiu, cudna!
♥
AMO
..kocham Cię!
ONA - Veroni:
♥
...Mój Amadeuszu! Kochany!
tak bardzo za Tobą tęsknię
Jesteś taki Jedyny
przeze mnie Umiłowany
♥
i choć śniegiem prószy
i choć mróz szczypie w uszy
i choć szaro... ponuro
w moim sercu wesoło
♥
nikt i nic już nie zdoła
zmienić moich uczuć do Ciebie
będę czekać, aż przyjedziesz
na Naszą randkę w sobotę...
♥
Veroni
...i ja kocham Cię!
- Amadeusz:
♥
zachęcony Tobą
w okno spoglądam
wypatruje drogi
czy Veroni stuka, puka?
zachęcony Tobą
muzykę włączyłem
nutki na klawisze wrzucam
piszę wiersz króciutki
jak bardzo Cię kocham
i jak bardzo tęsknie
chociaż jesień zimna
z kwiatami pobiegnę
ucałuję dłonie
ucałuję usta
moją Ukochaną do Serca,..
ach, jakaś Ty Veronisiu, cudna!
♥
AMO
..kocham Cię!
ONA - Veroni:
♥
...Mój Amadeuszu! Kochany!
tak bardzo za Tobą tęsknię
Jesteś taki Jedyny
przeze mnie Umiłowany
♥
i choć śniegiem prószy
i choć mróz szczypie w uszy
i choć szaro... ponuro
w moim sercu wesoło
♥
nikt i nic już nie zdoła
zmienić moich uczuć do Ciebie
będę czekać, aż przyjedziesz
na Naszą randkę w sobotę...
♥
Veroni
...i ja kocham Cię!
sobota, 9 kwietnia 2016
♥...pamiętasz?...
..dlatego tak bardzo lubię z Tobą Nasze podróże,
..wówczas patrzymy na Siebie ukradkiem
..i to jest piękne,
bo miłość Nas ogląda Naszymi oczyma
..a Serce koduje!
Ona - Veroni, do Amadeusza:

...pamiętasz?...
też Tobie tak mówiłam
patrząc na Siebie
spojrzenia Nasze się spotykały
a serca mówiły
swoim głosem
bo one dawno wiedziały
to, co spojrzenia widziały!
..wówczas patrzymy na Siebie ukradkiem
..i to jest piękne,
bo miłość Nas ogląda Naszymi oczyma
..a Serce koduje!
Ona - Veroni, do Amadeusza:

...pamiętasz?...
też Tobie tak mówiłam
patrząc na Siebie
spojrzenia Nasze się spotykały
a serca mówiły
swoim głosem
bo one dawno wiedziały
to, co spojrzenia widziały!
wtorek, 29 marca 2016
♥... Kochany... ♥... Dobrze, że jesteś tu ze mną...
♥... Kochana... ♥... Dobrze, że jesteś tu ze mną... ♥... Nie wyobrażam sobie... ♥... że miałoby być inaczej... ♥... Kochany... ♥... Ja być już bez Ciebie nie potrafię... ♥... Sam o tym dobrze wiesz... ♥... Tylko Ty wiesz!... ♥... Nikt inny!... ♥... Bo dla innych to nic nie znaczy... ♥... Oprócz mojej rozpaczy... ♥... że nie możesz zostać ze mną... ♥... na dłużej... ♥... Zrozum mnie... ♥... Ja nie mogę inaczej!... ♥... Uwierz mi... ♥... moje dni są szare... ♥... gdy nie ma Ciebie przy mnie... ♥... Gdy Jesteś... ♥... to tak jak słowik śpiewa... ♥... jak pięknie szumią drzewa... ♥... gdzie na niebie tęcza... ♥... gdzie maj a nie grudzień... ♥...Zostań ze mną na dłużej... ♥... To znów koniec roku... ♥... i ten ostatni dzień... ♥... Sylwester... ♥... Życzę Ci... ♥ Wszystkiego Najlepszego... ♥... Niech spełnią się Nasze marzenia... ♥... Miłości wzajemnej... ♥... za dnia... ♥... w nocy... ♥... I o zmroku... ♥... Szczęśliwego Nowego Roku... ♥.
♥ Dla Ciebie ♥
sobota, 26 marca 2016
♥..DUET SERC...Kocham Cię... Kocham Cię... Kocham
ONA:
Kocham Cię... Kocham Cię... Kocham Cię..
Pokaż więcejPokaż mniej
Dlaczego...
Kocham Cię o poranku
Gdy tylko oczy otworzę
Moje myśli biegną do Ciebie
Bo żyć w oddaleniu nie mogę!
♥
Kocham Cię i w południe
I w każdej dnia minucie
Do szczęścia jest Nam tak blisko
A tak skomplikowane jest życie!
♥
Kocham Cię, gdy deszcz pada
I gdy słonko grzeje cudnie
Biegnę do Ciebie codziennie
I zawracam w połowie drogi, za wcześnie!
♥
Kocham Cię w noc ciemną
Choć nie ma gwiazd na niebie
W snach Jesteś przy mnie blisko
Dlaczego za dnia nie ma Cię przy mnie!
♥
Kocham Cię w pierwszej myśli
I wówczas, gdy jest mi ciężko
Tęsknota za Tobą, za Nami
Sprawia, że w oczach robi się mokro!
autor -Weronika -Veroni
Kocham Cię o poranku
Gdy tylko oczy otworzę
Moje myśli biegną do Ciebie
Bo żyć w oddaleniu nie mogę!
♥
Kocham Cię i w południe
I w każdej dnia minucie
Do szczęścia jest Nam tak blisko
A tak skomplikowane jest życie!
♥
Kocham Cię, gdy deszcz pada
I gdy słonko grzeje cudnie
Biegnę do Ciebie codziennie
I zawracam w połowie drogi, za wcześnie!
♥
Kocham Cię w noc ciemną
Choć nie ma gwiazd na niebie
W snach Jesteś przy mnie blisko
Dlaczego za dnia nie ma Cię przy mnie!
♥
Kocham Cię w pierwszej myśli
I wówczas, gdy jest mi ciężko
Tęsknota za Tobą, za Nami
Sprawia, że w oczach robi się mokro!
autor -Weronika -Veroni
ON:
raz Słowo rzekłaś
w Sercu ostało
ilekroć śnisz
wciąż mi Ciebie mało
♥
dla mnie zrodzona
z Kobiety Matki
i z Ojca co kochał
wszystkie domowe dziatki
♥
a kiedy spotkasz
Rodziców Swoich
pozdrów Ich Sercem
miłości mojej
♥
bo w Tobie mam wszystko
nie tylko wiersze
Ty dla mnie jesteś
Miłością po wieczność!
♥
Amadeusz dla Veroni ♥
i udostępniła go w kolekcji Moje wiersze:
czwartek, 17 marca 2016
Je t'aime...
Nie zapomnij o mnie...
Pamiętaj, że istniałam...
Droga do szczęścia kręta...
W sieć się zaplątałam...
A było tak blisko..
Pamiętam każde Twoje słowo...
Każdy od Ciebie list...
Czytam, choć znam go na pamięć...
Wiem, że znów Cię spotkam...
Jak wówczas w Paryżu...
Czy będziesz mnie tak kochał?...
I powtarzał bez końca...
Je t'aime... je t'aime... je t'aime...
Wiem!...
Będziesz...
Bo ja znów pojadę do Paryża...
By usłyszeć te słowa...
Je t'aime...
Pamiętaj, że istniałam...
Droga do szczęścia kręta...
W sieć się zaplątałam...
A było tak blisko..
Pamiętam każde Twoje słowo...
Każdy od Ciebie list...
Czytam, choć znam go na pamięć...
Wiem, że znów Cię spotkam...
Jak wówczas w Paryżu...
Czy będziesz mnie tak kochał?...
I powtarzał bez końca...
Je t'aime... je t'aime... je t'aime...
Wiem!...
Będziesz...
Bo ja znów pojadę do Paryża...
By usłyszeć te słowa...
Je t'aime...
Kocham cię, kocham cię
tak, kocham cię!
Ja też nie
O mój ukochany...
Jak niezdecydowana fala
idę, odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
i powstrzymuję się
Kocham cię, kocham cię
o tak, kocham cię!
Ja też nie
O mój kochany
ty jesteś falą, ja nagą wyspą
idziesz, odchodzisz i wracasz
pomiędzy moje biodra
odchodzisz i wracasz
pomiędzy moje biodra
a ja znów łączę się z tobą
Kocham cię, kocham cię
o tak, kocham cię!
Ja też nie
O mój kochany
Jak niezdecydowana fala
idę, odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
i powstrzymuję się
Idziesz, odchodzisz i wracasz
pomiędzy moje biodra
odchodzisz i wracasz
pomiędzy moje biodra
a ja znów łączę się z tobą
Kocham cię, kocham cię
o, tak kocham cię!
Ja też nie
O mój kochany...
Miłość fizyczna nie ma dalszego ciągu
idę, odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
odchodzę i wracam
powstrzymuję się
Nie! teraz,
przyjdź
tak, kocham cię!
Ja też nie
O mój ukochany...
Jak niezdecydowana fala
idę, odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
i powstrzymuję się
Kocham cię, kocham cię
o tak, kocham cię!
Ja też nie
O mój kochany
ty jesteś falą, ja nagą wyspą
idziesz, odchodzisz i wracasz
pomiędzy moje biodra
odchodzisz i wracasz
pomiędzy moje biodra
a ja znów łączę się z tobą
Kocham cię, kocham cię
o tak, kocham cię!
Ja też nie
O mój kochany
Jak niezdecydowana fala
idę, odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
i powstrzymuję się
Idziesz, odchodzisz i wracasz
pomiędzy moje biodra
odchodzisz i wracasz
pomiędzy moje biodra
a ja znów łączę się z tobą
Kocham cię, kocham cię
o, tak kocham cię!
Ja też nie
O mój kochany...
Miłość fizyczna nie ma dalszego ciągu
idę, odchodzę i wracam
pomiędzy twoje biodra
odchodzę i wracam
powstrzymuję się
Nie! teraz,
przyjdź
wtorek, 15 marca 2016
♥.. ON I ONA...
I CO MI JESZCZE POWIESZ?
ON
♥ Że włosy masz długie i czarne...
♥ Usta malinowe...
♥ A serce Twoje bije...
♥ Lecz czyje ono? Czyje?...
♥ A co to?...
♥ Kto to?...
♥ Serce pyta skrycie...
♥ Kto chce mnie odmienić...
♥ Moje zmienić życie...

ONA
♥ Co to za poezja?...
♥ Duszę mą rozpala...
♥ Piersi mi unosi...
♥ Niczym żaru fala...
♥ Pełna niepokoju...
♥ Pełna zadziwienia...
♥ Szukam słów poezji...
♥ Której w życiu nie mam...
autor -Adam Czyk
ON
♥ Że włosy masz długie i czarne...
♥ Usta malinowe...
♥ A serce Twoje bije...
♥ Lecz czyje ono? Czyje?...
♥ A co to?...
♥ Kto to?...
♥ Serce pyta skrycie...
♥ Kto chce mnie odmienić...
♥ Moje zmienić życie...
ONA
♥ Co to za poezja?...
♥ Duszę mą rozpala...
♥ Piersi mi unosi...
♥ Niczym żaru fala...
♥ Pełna niepokoju...
♥ Pełna zadziwienia...
♥ Szukam słów poezji...
♥ Której w życiu nie mam...
autor -Adam Czyk
ON
w tym hotelu na piętrze
w tym pokoju zielonym
kwiaty do wazonu wkładałaś
kawę piliśmy pospołu
i kiedy kelner zamknął drzwi
Naszej warowni
przylgnąłem do Twych kolan
do uczuć z miłości...
♥
i stała się ciemność
i światło zgasło
koniec czytania
proszę Państwa
czy wyrażam się jasno!?
:))
ONA
♥ ♥

i udostępniła go w kolekcji
♥.. myśli sercem pisane
♥ Pamiętasz.. ♥
Pokaż więcejPokaż mniej♥... Pamiętasz?...
♥... Mówiłeś, że przyszłam... ♥... do Ciebie pierwsza... ♥... musisz to pamiętać...
♥... delikatnie dotknąłeś moje usta... ♥... A ja?...
♥... przymknęłam oczy z rozkoszy... ♥... całowałam Twoje usta...
♥... Był las... ♥... pewnie zaczarowany... ♥... nie było nikogo prócz Nas... ♥... i były ptaki...
♥... nad Nami orzeł szybował... ♥... zataczał jakieś tam koła...
♥... Byłam bardzo wesoła... ♥... za lasem była moja szkoła... ♥... w Twoich oczach radość wielka... ♥... widziałam w nich Nas... ♥... jak chodzimy ręka w rękę... ♥...tuliłeś moje ciało... ♥... początkiem bardzo nieśmiało... ♥... no... cóż... ♥... w zaczarowanym lesie... ♥... wszystko zdarza się przecież... ♥... drzewa szumiały wokoło... ♥... były poziomki... ♥... i strumyk płynął... ♥... I dzięcioł na drzewie... ♥... z czerwoną czapeczka... ♥... na głowie... ♥... słowik trele Nam śpiewał... ♥... i nawet chatka tam była... ♥... wszystko w kolorach tęczy... ♥... sama już teraz nie wiem... ♥... czy to było na jawie?... ♥... a może to tylko sen był?... ♥... Ale ja wiem!... ♥... że ja tam byłam... ♥... Pamiętasz?... ♥
♥ ♥
(myśli sercem pisane)
![]() |
| Weronika jest autorem tego wpisu i udostępniła go w kolekcji Moje słowa sercem pisane |
..pamiętam!
A pamięć mnie nie zawodzi
pamiętam usta Twoje
i pocałunek błogi
i oczy roznamiętnione
i las, drzewa, krzewy
i Ciebie i dzięcioła
- stukot, echo w dal niesie
..pamiętam!
A pamięć mam taką sobie
co zapominam, na żółtej kartce
kreślona w ozdobie
Dla Ciebie wierszem jestem
Dla Ciebie listem przepiórki
Dla Ciebie pocałunkiem
- a Ty dla mnie Różą czerwoną!@
♥
AMO
sobota, 12 marca 2016
♥.. za Twój piękny obraz "Słoneczniki "...
♥ Popatrz... jaki jest dorodny!...
♥ Pracowicie urobiony..,
♥ W podarunku był mi dany...
♥ Ślady na nim cierpliwości...
♥... i mozołu...
♥... i radości..,
♥ Ale widać też wysiłek...
♥ Radość... trud...
♥... Ach tych śladów tyle...
♥ Że aż trudno je wymienić...
♥ Czyj to owoc pracy?...
♥... Czekaj, coś tu jest napisane.. ♥ Co?... To tylko ja wiem!...
♥ Amadeuszu...
za Twój piękny obraz "Słoneczniki "...
z dedykacją, za mnóstwo od Ciebie prezentów...
za Twoje do mnie Serce...
Ja też dziękuję Ci moim Sercem...
Veroni ♥
czwartek, 10 marca 2016
Pamiętasz?
poniedziałek, 7 marca 2016
Et Si Tu N'existais Pas ♥ A gdybyś nie istniała..
Tak bardzo mi do Ciebie
Blisko
Ta cisza zrozumiała
Wszystko
Poprowadziła
Nas
Od gniewu
Ku drzewom
W ptaków śpiew
Wśród listków..
Blisko
Ta cisza zrozumiała
Wszystko
Poprowadziła
Nas
Od gniewu
Ku drzewom
W ptaków śpiew
Wśród listków..
Nie trzeba nam słów
Słowa ranią
Znów Anioł
Ciszy jest
Jest przy Nas
Położył nam
Swój palec chłodny na głodne usta
Wypełniła się pustka
Ucichł zgiełk
Co rósł w nas..
Ta cisza jest
Jak łza
Łza, co trwa
U powiek
Człowiek
W słowie
Gubi ją łatwo
Żyć bez łzy
Nie warto!....
autor -Janusz Kofta
A gdybyś nie istniała,
powiedz mi, po cóż miałbym żyć?
By włóczyć się po świecie bez Ciebie,
bez nadziei i żalów?
I gdybyś nie istniała,
próbowałbym wymyślić miłość.
Jak malarz, który pod swoimi palcami widzi
rodzące się kolory dnia.
A który nie .wraca
A gdybyś nie istniała,
powiedz mi, dla kogo miałbym żyć?
Dla nieznajomych uśpionych w mych ramionach,
których nigdy bym nie pokochał?
Więc gdybyś nie istniała,
byłbym jedynie kolejnym punktem
w tym zabieganym świecie.
Czułbym się zagubiony,
potrzebowałbym Ciebie.
A gdybyś nie istniała,
powiedz mi, jak miałbym żyć?
Mógłbym udawać, że jestem sobą,
ale nie byłbym prawdziwy.
Więc gdybyś nie istniała,
myślę, że znalazłbym
tajemnice i sens życia,
po prostu by Cię stworzyć
i by Ciebie oglądać.
A gdybyś nie istniała,
powiedz mi, po cóż miałbym żyć?
By włóczyć się po świecie bez Ciebie,
bez nadziei i żalów?
I gdybyś nie istniała,
próbowałbym wymyślić miłość.
Jak malarz, który pod swoimi palcami widzi
rodzące się kolory dnia.
A który nie wraca.
powiedz mi, po cóż miałbym żyć?
By włóczyć się po świecie bez Ciebie,
bez nadziei i żalów?
I gdybyś nie istniała,
próbowałbym wymyślić miłość.
Jak malarz, który pod swoimi palcami widzi
rodzące się kolory dnia.
A który nie .wraca
A gdybyś nie istniała,
powiedz mi, dla kogo miałbym żyć?
Dla nieznajomych uśpionych w mych ramionach,
których nigdy bym nie pokochał?
Więc gdybyś nie istniała,
byłbym jedynie kolejnym punktem
w tym zabieganym świecie.
Czułbym się zagubiony,
potrzebowałbym Ciebie.
A gdybyś nie istniała,
powiedz mi, jak miałbym żyć?
Mógłbym udawać, że jestem sobą,
ale nie byłbym prawdziwy.
Więc gdybyś nie istniała,
myślę, że znalazłbym
tajemnice i sens życia,
po prostu by Cię stworzyć
i by Ciebie oglądać.
A gdybyś nie istniała,
powiedz mi, po cóż miałbym żyć?
By włóczyć się po świecie bez Ciebie,
bez nadziei i żalów?
I gdybyś nie istniała,
próbowałbym wymyślić miłość.
Jak malarz, który pod swoimi palcami widzi
rodzące się kolory dnia.
A który nie wraca.
♥.. wracam do Ciebie każdą nocą
Jestem tu...
Na wyciągnięcie ręki
Nie możemy narzekać
Że do szczęścia
daleka droga!
Dotknij mnie..
I powiedz, że mnie kochasz
Nie mów, że by ze Sobą być
Tak wiele trzeba
Dla Nas Dwojga!

Powiedz..
Że mając tyle kamieni
Które ciągle staramy się pokonać
Damy radę skruszyć
Nie roniąc łez!
Spójrz...
Choć nic nie jest proste
Nie oglądaj się wstecz
Idźmy ramię w ramię
Do wspólnej przyszłości!

Jesteś...
Nie zrób żadnego kroku
Byś nie musiał nigdy żałować,
Że zrobiłeś go zbyt pochopnie
Mając przy Sobie mnie!
Na wyciągnięcie ręki
Nie możemy narzekać
Że do szczęścia
daleka droga!
Dotknij mnie..
I powiedz, że mnie kochasz
Nie mów, że by ze Sobą być
Tak wiele trzeba
Dla Nas Dwojga!

Powiedz..
Że mając tyle kamieni
Które ciągle staramy się pokonać
Damy radę skruszyć
Nie roniąc łez!
Spójrz...
Choć nic nie jest proste
Nie oglądaj się wstecz
Idźmy ramię w ramię
Do wspólnej przyszłości!

Jesteś...
Nie zrób żadnego kroku
Byś nie musiał nigdy żałować,
Że zrobiłeś go zbyt pochopnie
Mając przy Sobie mnie!
♥ ♥
..dla Nas stalowy moździerz utoczę
by wszelkie kamienie przeszkód
usunąć Nam z drogi
- bo Ty jesteś drogą i celem
Naszej miłości!
Więc nie roń łez, gdy mnie nie ma
Bo wracam do Ciebie każdą nocą
I wiedz, że miłość ubogaca
Teraźniejszość i przyszłość
- bo Ty jesteś drogą i celem
w Naszej Miłości..
AMO dla Veroni
niedziela, 6 marca 2016
♥.. Uwierzyli w Siebie..
♥ DLA CIEBIE ♥
♥ I byli tak szczęśliwi...
♥ Jak nikt dotąd na świecie...
♥ Wierzyli w Swoją miłość...
♥ Wierną... jedyną przecież...
♥ Poznali się tego lata...
♥ Kiedy kwitly bzy..
♥ Ona była Jego różą...
♥ On był dla Niej wszystkim...
♥ Uwierzyli w Siebie...
♥ Wciąż mieli nadzieję...
♥ Nie zawiedli się przecież...
♥ Idą krok w krok obok Siebie...
♥ Już jesień...
♥ Liście poopadały
♥ Ich serca na to...
♥ W ogóle nie reagowały...
♥ Bo dobrze wiedziały...
♥ Przejdzie zima, wiosna...
♥ Znowu maj powróci...
♥ A Oni będą wciąż Razem...
♥ Ciesząc się jak dzieci!
♥♥
PIĘKNO KOMENTARZA
sobota, 5 marca 2016
Sercem...
Dziękuję Amadeuszu...
Sercem...
Jest piękna.., ♥
Pokaż więcejPokaż mniejSercem...
Jest piękna.., ♥
♥♥ Dla Ciebie DEDYKUJĘ, VERONI ♥♥
Znalazłaś drogę tutaj, a ja nigdy nie zapytam
Będę podążać za Tobą
Będę podążać za Tobą
Jesteś nocnym niebem, a ja będę gwiazdami
Będę podążać za Tobą
Będę podążać za Tobą
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej teraz
Wybierasz szosę, a ja się zbliżę
Będę podążać za Tobą
Będę podążać za Tobą
Przynieś mi ocean, a ja podaruję Ci piosenkę
Będę podążać za Tobą
Będę podążać za Tobą
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej teraz
Wszystko we mnie jest wszystkim dla Ciebie
Jesteś wszystkim, widzę to
Wszystko we mnie jest wszystkim dla Ciebie
Jesteś wszystkim czego potrzebuję
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej teraz
Znalazłaś drogę tutaj, a ja nigdy nie zapytam
Będę podążać za Tobą
Będę podążać za Tobą
Jesteś nocnym niebem, a ja będę gwiazdami
Będę podążać za Tobą
Będę podążać za Tobą
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej teraz
Wybierasz szosę, a ja się zbliżę
Będę podążać za Tobą
Będę podążać za Tobą
Przynieś mi ocean, a ja podaruję Ci piosenkę
Będę podążać za Tobą
Będę podążać za Tobą
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej teraz
Wszystko we mnie jest wszystkim dla Ciebie
Jesteś wszystkim, widzę to
Wszystko we mnie jest wszystkim dla Ciebie
Jesteś wszystkim czego potrzebuję
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej
Oto cała ta miłość jeżeli pragniesz jej teraz
Dziękuję Amadeuszu za piosenkę... piękna...
Dziękuję Amadeuszu za piosenkę... piękna...
Buziaki ode mnie...
Buziaki ode mnie...
♥ ♥
Pokaż więcejPokaż mniej
DLA MOJEJ UKOCHANEJ VERONI - DEDYKUJĘ
Amadeusz
Amadeusz
♥
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
nie potrafi myśleć o niczym innym.
Sprzedałby świat
za odrobinę dobra, którą by w niej odnalazł.
Jeśli ona go krzywdzi, on tego nie widzi.
Ona nie potrafi czynić zła.
Odwróci się od swojego najlepszego przyjaciela,
jeśli on nie będzie jej szanował.
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
poświeci dla niej wszystko,
próbując dać jej to czego oczekuje.
Potrafiłby zrezygnować z wygód
i spać na deszczu,
jeżeli ona powie, że to droga,
którą powinien iść.
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
daję Ci wszystko co posiadam,
Próbując zatrzymać
Twoją drogocenną miłość.
Kochanie, proszę, nie traktuj mnie źle.
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
głęboko w swojej duszy,
ona może przynosić mu tak wiele cierpienia
jeżeli bawi się nim robiąc z niego głupca.
On jest ostatnim, który się o tym dowiaduje.
Kochające oczy nigdy nie potrafią widzieć.
Tak, kiedy mężczyzna kocha kobietę...
Wiem dokładnie jak się czuje.
Ponieważ kochanie,
ja jestem mężczyzną
kiedy mężczyzna kocha kobietę
============================================
When a man loves a woman
Can't keep his mind on nothin' else
He'd trade the world
For a good thing he's found
If she is bad, he can't see it
She can do no wrong
Turn his back on his best friend
If he puts her down
When a man loves a woman
Spend his very last dime
Trying to hold on to what he needs
He'd give up all his comforts
And sleep out in the rain
If she said that's the way
It ought to be
When a man loves a woman
I give you everything I got
Trying to hold on
To your precious love
Baby Baby please don't treat me bad
When a man loves a woman
Deep down in his soul
She can bring him such misery
If she is playing him for a fool
He's the last one to know
Loving eyes can never see
Yes when a man loves a woman
I know exactly how he feels
'Cause baby, baby
When a man loves a woman
When a man loves a woman
When a man loves a woman
When a man, when a man, when a man loves a woman
♥ (bo Ona taka jest jak słowa tej piosenki) ♥
Dziękuję ♥ ♥
Pokaż więcejPokaż mniej
DLA WERONIKI - dedykacja muzyczna - OD AMO
(bo Ona taka jest jak słowa tej piosenki)
(bo Ona taka jest jak słowa tej piosenki)
♥
Jesteś tak piękna dla mnie
Jesteś tak piękna dla mnie
Czy nie widzisz
Jesteś wszystkim czego oczekiwałem
Jesteś wszystkim czego potrzebuję
Jesteś tak piękna dla mnie
Przynosisz taką radość i szczęście
Przynosisz taką radość i szczęście
Jak sen
Prowadzące światło jaśnieje wśród nocy
Dar niebios dla mnie
Jesteś tak piękna dla mnie
............................................
♥
You are so beautiful to me
You are so beautiful to me
Can't you see
You're everything I hoped for
You're everything I need
You are so beautiful to me
Such joy and happiness you bring
Such joy and happiness you bring
Like a dream
A guiding light that shines in the night
Heavens gift to me
You are so beautiful to me
Dla przypomnienia... 31 grudnia 2015 r.-Sylwester!
Pokaż więcejPokaż mniej
i udostępniła go w kolekcji
![]() |
| Dla przypomnienia... 31 grudnia 2015 r.-Sylwester! |
♥... Kochana...
♥... Dobrze, że jesteś tu ze mną...
♥... Nie wyobrażam sobie...
♥... że miałoby być inaczej...
♥... Kochany...
♥... Ja być już bez Ciebie nie potrafię...
♥... Sam o tym dobrze wiesz...
♥... Tylko Ty wiesz!...
♥... Nikt inny!...
♥... Bo dla innych to nic nie znaczy...
♥... Oprócz mojej rozpaczy...
♥... że nie możesz zostać ze mną...
♥... na dłużej...
♥... Zrozum mnie...
♥... Ja nie mogę inaczej!...
♥... Uwierz mi...
♥... moje dni są szare...
♥... gdy nie ma Ciebie przy mnie...
♥... Gdy Jesteś...
♥... to tak jak słowik śpiewa...
♥... jak pięknie szumią drzewa...
♥... gdzie na niebie tęcza...
♥... gdzie maj a nie grudzień...
♥...Zostań ze mną na dłużej...
♥... To znów koniec roku...
♥... i ten ostatni dzień...
♥... Sylwester...
♥... Życzę Ci...
♥ Wszystkiego Najlepszego...
♥... Niech spełnią się Nasze marzenia...
♥... Miłości wzajemnej...
♥... za dnia...
♥... w nocy...
♥... I o zmroku...
♥... Szczęśliwego Nowego Roku... ♥.
♥ Dla Ciebie ♥
♥ Dla Ciebie ♥
ON - AMADEUSZ
Marzenie moje
Miłością zroszone
W wymiarze serca
Co Twoje dla mnie
- rozpościera ramiona..
Jesteśmy dla Siebie
Na mapie przestrzeni
Piszę list dla Ciebie
Z Tobą ciągle się żenię..
I dziś znów przed pracą
Całowałem Ciebie
Przysięgałem, że wrócę, że będę
A TY mi marzenie dałaś
- na słowa przysięgi..
..miłego, rozmarzonego dnia Veronico..
Miłością zroszone
W wymiarze serca
Co Twoje dla mnie
- rozpościera ramiona..
Jesteśmy dla Siebie
Na mapie przestrzeni
Piszę list dla Ciebie
Z Tobą ciągle się żenię..
I dziś znów przed pracą
Całowałem Ciebie
Przysięgałem, że wrócę, że będę
A TY mi marzenie dałaś
- na słowa przysięgi..
..miłego, rozmarzonego dnia Veronico..
AMO
ONA - VERONI
...i miłego Amadeuszu
dla Ciebie...
dla Ciebie...
Veroni
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















